Top Module Empty
Ranking 2007
Redaktor: Karolina Kocięcka   
23.03.2007.
Ranking 2007 – wyniki końcowe

miejsce

pilot

punkty

1 Ziółkowski Krzysztof474,10
2 Faron Paweł473,60
3 Maliszewski Wojciech467,60
4 Łuckoś Rafał425,50
5 Bułgakow Klaudia391,20
6 Kaczyński Sławomir390,74
7 Fuzowski Janusz 389,49
8 Kumorek Paweł309,87
9 Pawłowski Piotr268,67
10 Wójcik Tomasz231,40
11 Grzemowski Michał225,00
11 Witkowski Roman225,00
13 Klęczek Artur222,48
14 Gierlach Michał217,39
15 Wojciechowski Walter214,00
16 Walczak Andrzej208,84
17 Jagła Filip 192,72
18 Łosik Artur 183,84
19 Gotkiewicz Zbyszek182,17
20 Pomarański Arek174,97
21 Tobiszewski Marcin174,94
22 Gruźlewska - Łosik Katarzyna145,80
23 Machałowski Tomek121,58
24 Kazimierczak Marek117,75
25 Żydek Sławomir117,50
26 Mazur Krzysztof117,17
27 Rajda Damazy 103,25
28 Sapeta Szymon97,87
29 Witkowski Pawel 97,75
30 Chrobak Dariusz90,00
31 Wysocki Grzegorz89,02
32 Kowalski Kacper83,00
33 Waksmundzki Jacek78,00
34 Olejnik Grzegorz75,00
35 Kostur Marcin 67,05
36 Kuczkowski Tomasz66,92
37 Pankiewicz Tomasz66,49
38 Władyka Witold62,60
39 Grzech Adam61,79
40 Pietrzyk Tomasz 58,76
41 Jaxa-Rożen Jędrzej57,86
42 Machel Robert56,00
43 Góźdź Piotr54,18
44 Kampinowski Jarosław53,00
45 Mamrot Mariusz52,76
46 Jagoda Marek51,00
47 Mieszczak Piotr50,00
48 Wojtkiewicz Przemek48,35
49 Pachulski Rafał46,00
50 Szafrański Grzegorz45,00
51 Kędziak Sławomir44,01
52 Powązka Sebastian44,00
53 Leszczyński Piotr42,02
54 Kozina Bartek41,31
55 Kucharski Przemek40,00
56 Talbierz Aleksander38,28
57 Zawiązalec Marcin38,00
58 Baj Jakub37,73
59 Starczowski Piotr36,00
60 Kalamat Marcin35,00
61 Maślonka Michał34,00
62 Antolak Adam31,00
63 Krzyżanowski Jacek30,00
64 Drabik Grzegorz25,73
65 Siudek Wojciech24,75
66 Piskorski Łukasz24,26
67 Adach Dariusz23,77
68 Pluta Krzysztof23,51
69 Marchelak Wojciech23,27
70 Janicki Witold22,28
71 Gabryjelski Wojciech22,03
72 Choiński Dariusz21,53
73 Siekierski Marcin21,29
74 Czaplik Grzegorz21,04
75 Bruliński Dariusz20,54
76 Frankowski Artur20,30
77 Smoter Alex20,05
78 Nowacki Mariusz19,80
78 Oleszak Paweł19,80
80 Fijołek Robert19,55
81 Cwudziński Piotr19,31
81 Besser Piotr19,20
83 Bierżyn Piotr19,06
84 Grodek Artur18,81
85 Absyl Jarosław18,32
86 Waśniewski Arek18,07
87 Bienias Rafał17,82
88 Sawczuk-Kędziak Aneta17,57
89 Fabijanik Grzegorz15,00
90 Adamus Bogusław13,00
91 Łubkowski Robert6,00
92 Wojtaś Krzysztof5,00
93 Urbaniak Dominik4,00
94 Nocoń Tomasz 2,00
Uwzględnione zawody:

Monarca Open, Valle de Bravo, Meksyk, 28 stycznia – 3 lutego

Manilla XC Open,  Manilla, Australia, 14 – 21 lutego czytaj relację

10. Mistrzostwa Świata FAI, Manilla, Australia, 24 lutego – 9 marca czytaj relację

Montegrappa Trophy, Borso del Grapa, Włochy, 7 ­– 9 kwietnia

Paralotniowy Puchar Świata, Ibaraki, Japonia, 7 – 14 kwietnia czytaj relację

PerfectFly Cup Open, Plavnica, Słowacja, 22 - 28 kwietnia

Vicenza International Paragliding Trophy, Vicenza, Włochy, 28 kwietnia – 1 maja

International Greifenburg Open, Greifenburg, Austria,  28 kwietnia – 1 maja

Liga Adrenalin Kobarid, Kobarid, Słowenia, 10 – 13 maja

Mistrzostwa Mołdawii, Molovata, Mołdawia, 20 – 26 maja

Pre-World Cup, Denizli, Turcja, 23 – 27 maja

Paralotniowy Puchar Świata, Ager, Hiszpania, 2 – 9 czerwca czytaj relację

Russian Open, Pieve d'Alpago, Włochy, 10 – 17 czerwca czytaj relację

Ratitovec Open, Zelezniki, Słowenia, 21 – 24 czerwca

British Open, Piedrahita, Hiszpania, 24 – 30 czerwca

Mistrzostwa Czech, Pieve di Alpago, Włochy, 7 – 13 lipca

Triada Open Cup, Kuray, Rosja, 14 – 19 lipca

Paralotniowy Puchar Świata, Monte Cornizzolo, Włochy, 14 – 21 lipca czytaj relację

Mistrzostwa Słowenii, Nova Gorica, Słowenia, 22 – 28 lipca

Mistrzostwa Rosji, Kuray, Rosja, 22 – 28 lipca

Schmittenpokal, Piesendorf, Austria, 15 – 19 sierpnia

Polska Liga Paralotniowa III edycja, Michałków, 15 –19 sierpnia

Paralotniowy Puchar Świata, Kayseri, Turcja, 25 sierpnia – 1 września czytaj relację

Piedrahita XC Open, Piedrahita, Hiszpania, 1 – 8 września

Mistrzostwa Ukrainy, Feodosia, Ukraina, 8 – 16 września

Mistrzostwa Węgier, Kobarid, Słowenia, 13 – 16 września

British Open, St André, Francja, 16 – 22 września

CAP Loma Bola, Tucuman. Argentyna, 6 – 10 października

Paralotniowy Puchar Świata, Tucuman, Argentyna, 13 – 20 października

Zmieniony ( 28.03.2008. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

© 2018 Paralotniowa Kadra Polski
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.
my_hits.txt does not exist!